Виступ учителя 1 класу на святковій лінійці

Виступ учителя 1 класу на святковій лінійці

Дорогі школярі, батьки, педагоги! Щиро вітаю Вас із цим довгоочікуваним днем - 1 вересня!

Сьогодні у всіх дітей країни починається нова пора. Для першокласників це початок мандрівки у величезну країну знань. Для старшокласників це перехід до наступного етапу пізнання глибин вивчених наук і знайомство з новими предметами. У цей чудовий осінній день всі школи країни відчинили двері перед учнями. І вчителі чекають, не дочекаються своїх вихованців, що б з радістю поділиться своїми знаннями. А їх педагоги підготували величезну кількість.
Закінчилося Ваше улюблене літо, подарувавши вам багато приємних спогадів. Не турбуйтеся - попереду у Вас цікавіша пора.
Разом з початком осені прийшов час вчитися, нехай же навчання буде Вам лише в радість. Нехай дні, проведені в школі, залишать в душі яскраві та добрі враження. Нехай всі завдання даються вам легко. Навіть у найскладніших завданнях - нехай рішення обов'язково приходить вам на думку.
Ніколи не здавайтеся, зустрівши на своєму шляху складні питання. Радійте знайденим рішенням і пишаєтеся своїми успіхами.
Нехай шкільне життя дарує тільки радісні моменти, а дні навчання пролітають як птахи в небі - швидко і легко.
Ну, і найважливіший день сьогодні, звичайно ж, у першокласників. Адже сьогодні ви в перший раз переступаєте поріг дивного замку в королівстві знань.
Цей день - велике свято не тільки для вас, але й для мене також! Ваші щирі посмішки, очі з іскорками цікавості дають мені велику надію, що наш з вами шлях буде повним добрих пригод та досягнень!
Ваші батьки з любов’ю виховували вас вдома. Прийшовши до школи, ця любов буде тільки зростати: моє серце вже чує кожне ваше серденько, бо ми стаємо однією великою родиною! Ви скоро відчуєте тепло та підтримку ваших шкільних друзів та старших товаришів!
Я допоможу вам відкрити нові вміння, знання, навички, та ви зрозумієте, що кожен з вас може бути трошки чарівником, якому підкориться багато наук та нових відкриттів!
Життя у нашому класі будуть завжди охороняти доброзичливі феї: дружба, взаємоповага та щира допомога.
Кожний з вас ніби особливий вогник, об’єднавши які разом ми створимо велике тепле сяйво, наш перший дружній клас!
Вітаю вас, мої любі школярі!
Успіхів вам у найяскравішій пригоді життя, гарного настрою, багато вражень, мирного неба над головою та Ангела Охоронителя!