Виступ директора школи на Святі Останнього дзвоника

Виступ директора школи на Святі Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі і батьки!

Щиро вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника та успішним завершенням навчального року!

У цей святковий день звертаюся до всіх школярів з побажанням добра, щастя і здоров’я.  Останній шкільний дзвоник сповіщає вам про омріяний прихід літніх канікул. Я вірю в те, що ви проведете їх весело і цікаво, загартуєтеся, наберетеся сил, зустрінете нових друзів.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Бажаю кожному з вас, шановні одинадцятикласники, успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів в особистому і професійному житті, не забувайте своїх батьків, шкільних друзів, отчий дім, ваших наставників-учителів, рідний край, впевнено та гордо представляйте Україну у європейській і світовій спільноті добрими справами та вагомими здобутками.

По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів та бабусь. Дорогі діти! Цінуйте і шануйте їхню любов, підтримку, турботу і піклування. Пам’ятайте, що саме батьки є вашою надійною опорою в житті.

У День Останнього дзвоника щиро вітаю та висловлюю особливу подяку освітянам. Ваша праця є запорукою духовно-морального та патріотичного виховання, інтелектуального зростання молодого покоління.

Переконаний, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розвиток шкільної освіти, виховання у юних серцях почуття добра, людяності, любові до України й рідного краю, сім’ї і школи.

Вітаю місцеву громаду, адже День Останнього дзвоника є по справжньому всенародним святом. Вірю, що спільними зусиллями ми й надалі плекатимемо сучасне  й майбутнє регіону – дітей та учнівську молодь, які розбудовуватимуть українську державу, гідно представлятимуть її у світі.

Ще виступи директора школи на святі Останнього дзвоника у вкладеннях нижче: