Виступ директора школи на Перше вересня

Дорогі учні! Шановні  батьки, вчителі, гості!

Сьогодні на просторому шкільному подвір’ї ми зібралися всі разом на традиційне свято – День знань. Погожий вересневий день нагадує нам, що прийшла пора сісти за парти. Проте треба пам’ятати, що не всі ваші ровесники в Україні можуть сьогодні радіти цьому дню. Ми живемо в складний нестабільний час. Перший дзвінок, на жаль, не пролунає в багатьох школах Східної України.

Наша шкільна родина сьогодні поповнюється першокласниками. Ми всі раді вітати їх у нашій дружній  сім̓ї! Бажаю вам, дорогі першокласники, успіхів у навчанні. Надіюся, що школа стане для вас другим домом, тут ви знайдете собі друзів. Батькам зичу натхнення і терпіння!

Для випускників – одинадцятикласників – сьогоднішнє свято Знань останній раз у рідній школі. Вам я бажаю, щоб рівно через рік вас кликав дзвінок в омріяні вузи. Сподіваюся, що в школі ви отримуєте міцні знання, які стануть для вас надійною опорою, сходинкою до нових звершень.

У цей день справді всенародного свята, бо кожен з присутніх був у свій час учнем, бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя в родинах, миру на рідній землі і добра!

 

Шановні друзі!

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

 

Дорогі діти, шановні батьки, учителі, гості!

Відлетіло літо... І знову вересень покликав до школи…І знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника…І знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Так, наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості.
Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління. Ностальгічні погляди дорослих, смуток і радість – переплелися воєдино. Цей день завжди яскравий, насичений емоційністю, хвилюючою атмосферою, сповнений нових надій.
День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя.

 

Ще матеріали для виступу та готові привітання для директора школи ви знайдете і зможете скачати у вкладеннях нижче: