Виховна година на тему: «Небесна сотня: герої не вмирають»

Виховна година на тему: «Небесна сотня: герої не вмирають»

Мета: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Оформлення: Стіна пам’яті Небесної сотні (Прапор України, надписи  «Герої не вмирають», «Сам не знаю, де погину…», список прізвищ героїв  з фото), на підлозі надпис із маленьких свічок «Героям слава», стіл, на столі вишитий рушник, ікона Божої матері, свічка, квіти з чорною стрічкою.
Хід заходу
Слайд 1. Небесна сотня: Герої не вмирають
Вступне слово викладача. Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… .
Слайд 2. Відео Герої не вмирають

Ще виховні години щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні за цими посиланнями:

Вечір пам'яті “Герої не вмирають…Просто йдуть..”:  http://geographer.com.ua/content/vechir-pamyati-geroyi-ne-vmyrayutprosto...

ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ «ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА»: http://geographer.com.ua/content/vyhovna-godyna-na-temu-zyma-shcho-nas-z...

Пам'яті Небесної Сотні (вірші): http://geographer.com.ua/content/pamyati-nebesnoyi-sotni-virshi

Повністю скачати виховний захід «Небесна сотня: герої не вмирають» за посиланням "Скачати" нижче: