Вітальне слово першокласникам від першої вчительки

Вітальне слово і побажання першокласникам від першої вчительки:

Мій дорогий перший клас!

Цей день - велике свято не тільки для вас, але й для мене також! Ваші щирі посмішки, очі з іскорками цікавості дають мені велику надію, що наш з вами шлях буде повним добрих пригод та досягнень! Ваші батьки з любов’ю виховували вас вдома. Прийшовши до школи, ця любов буде тільки зростати: моє серце вже чує кожне ваше серденько, бо ми стаємо однією великою родиною! Ви скоро відчуєте тепло та підтримку ваших шкільних друзів та старших товаришів! Я допоможу вам відкрити нові вміння, знання, навички, та ви зрозумієте, що кожен з вас може бути трошки чарівником, якому покориться багато наук та нових відкриттів! Життя у нашому класі будуть завжди охороняти доброзичливі феї: дружба, взаємоповага та щира допомога. Кожний з вас ніби особливий вогник, об’єднавши які разом ми створимо велике тепле сяйво, наш перший дружній клас! Вітаю вас, мої любі!

Успіхів вам у найяскравішій пригоді життя!

***********************************************************************************************************************************************************

Наші любі першокласники!

Сьогодні ви усі надзвичайно гарні прийшли на своє перше шкільне свято! Не встигнете й зоглядітися, як ми усі разом будемо вітати вас із завершенням шкільних років, з отриманням атестатів. А сьогодні ваш щасливий учнівський шлях тільки розпочинається! На цьому шляху ми обіцяємо вам свою підтримку любов’ю, порадами, власним досвідом і життєвими компетентностями. Нам ще не віриться, що ви вже всі такі дорослі, але ми щиро віримо у ваші таланти та здібності, завдяки яким ви обов’язково досягнете значних успіхів. Ми обіцяємо визнавати вашу свободу і самостійність та завжди будемо поруч, щоб не дати залишитися на одинці з труднощами. Ми теж колись зустрічали свій перший дзвоник, свою першу вчительку, своїх перших товаришів. Отримували перші домашня завдання та перші оцінки. Ми з радістю пригадуємо цей час нових знань, цікавих відкриттів та здивувань! Бажаємо усім вам отримувати від шкільного життя найкращі емоції та найкорисніші знання! Ми будемо пишатися і радіти вашим успіхам!

Вітаємо вас із початком шкільного шляху! Хай вам щастить!

**********************************************************************************************************************************************************

Вітаємо наших молодших друзів на святі Першого дзвоника нашої рідної школи!

Ми раді бачити ваші щирі обличчя, які прагнуть найшвидше відкрити для себе світ школи! Ми також щасливі, що у свій випускний рік передаємо естафету навчання саме вам, наші першокласники! Хочемо з вами поділитися секретом: школа – є особливим світом, який кожному розкривається по-своєму. Будьте активними та допитливими, тоді вам завжди буде цікаво й весело! Будьте щирими та товариськими, тоді з вами завжди поруч буде багато друзів! Будьте відповідальними та наполегливими, тоді ви завжди будете готовими відповісти на уроці та отримати шорошу оцінку! У шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання! Екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого! Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!

Джерело: http://doshkolenok.kiev.ua/