Вітальне слово першокласникам від директора школи

Вітальне слово і побажання першокласникам від директора школи:
 

Наші любі першокласники!

Сьогодні особливий день усього вашого яскравого життя! Сьогодні на свято «Першого дзвоника» ви прийшли до ШКОЛИ!

Тільки Ви почуєте шкільний дзвоник, як перед вами відкриються двері країни знань, нових досягнень, цікавих справ та власних талантів! З першого класу ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини. Та зможете збудувати свій власний світ, яким буде пишатися вся ваша сім’я, ціла країна, а, можливо і увесь наш всесвіт! На цьому шляху ви завжди будете відчувати підтримку своїх батьків, бабусь та дідусів, рідних. «Ліхтариком свого досвіду та любові» ваш шлях буде впевнено освітлювати ваша перша вчителька, ваш перший провідник країною знань. Саме світло її знання буде дозволяти вам ясно бачити усе нове и незнайоме раніше, надасть вам підтримку на перших ще не впевнених кроках по країні шкільного життя!

Першокласники, озирніться навколо! Поруч з вами стоять ваші майбутні товариші, які неодмінно стануть вам вірними друзями, з якими вам буде дуже цікаво разом крокувати до найвищих досягнень та до найвеличнішої сили дружби!

Вашими іншими друзями стануть шкільні підручники! Стільки цікавого вже чекає вас на їх сторінках! Усі знання, що ви отримаєте у школі, стануть для вас тією опорою, з якою вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів! Ви навчитесь бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх відкриттях! Школа – це цілий світ багатьох цікавинок: у ньому знайдеться місце для кожного з вас не тільки за партою, але й на спортивному майданчику, вашим творчим талантам на сцені, і вашим шедеврам майстерності на наших виставках! Ми будемо разом ходити до театру, до циркових вистав, змагатися у спортивних конкурсах – наш великий світ шкільного життя тепер належить і ВАМ! І я абсолютно впевнена (ний), що кожен з вас буде тією яскравою зірочкою, що освітлить ще більше нашу найкращу і найулюбленішу школу! Тепер ви вже по-справжньому можете пишатися високим званням учня!Вітаємо вас із святом! Ласкаво просимо до нашого великого колективу школи № …!

Джерело: http://doshkolenok.kiev.ua/

**********************************************************************************************************************************************************

Дорога шкільна родино! Непомітно пролетіло тепле літо. Закінчились канікули. І я щиро рада сьогодні бачити Вас у школі здоровими, змужнілими, веселими, вродливими та усміхненими.
Цього року вперше стартує Нова українська школа.
Батьки привели в освітній заклад своїх синів і дочок, яким виповнилося 6 рочків, і з нетерпінням чекають, коли їх запросять.
Будь ласка, разом гучними оплесками покличемо їх у наш святковий зал.
Дорогі учні Щиро вітаю Вас із святом Першого дзвінка, із стартом Нової української школи! Бажаю Вам всім міцного-приміцного здоров’я, довгих років життя, мирного безхмарного неба, успіхів у навчанні, щоб Ви росли розумними синами і дочками неньки України. Ми вчителі , прикладемо всіх зусиль, щоб навчання для Вас було  легким, цікавим, розвиваючим та захоплюючим.

Зі святом Вас!