Вітальне слово першокласникам від батьків

Вітальне слово і побажання першокласникам від батьків:

Перший раз у перший клас!
Це ж таке є свято,
Добрим учнем в школі будь,
Друзів май багато.
Вчителів завади шануй,
Вчи буквар до дірки!
Нехай тішаться батьки
За твої оцінки.

Наші милі діти!

Сьогодні ви усі надзвичайно гарні прийшли на своє перше шкільне свято! Не встигнете ви й помітити як ми усі разом будемо вітати вас із завершенням шкільних років, з отриманням атестатів. А зараз ваш щасливий учнівський шлях тільки розпочинається! На цьому шляху ми обіцяємо вам свою підтримку любов’ю, порадами, власним досвідом.

Нам ще не віриться, що ви всі вже такі дорослі, але ми щиро віримо у ваші таланти та здібності, завдяки яким ви обов’язково досягнете значних успіхів. Ми обіцяємо визнати вашу самостійність та завжди будемо поруч, щоб не дати залишитися на одинці з неминущими труднощами. Ми теж колись зустрічали свій перший дзвоник, свою першу вчительку, своїх перших товаришів. Отримували перші домашнє завдання та перші оцінки. Ми з радістю пригадуємо цей час нових знань, цікавих відкриттів та здивувань! Бажаємо усім вам отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання! Ми будемо пишатися вами від усього серця!

Вітаємо вас із початком шкільного шляху! Хай вам щастить!

Джерело: http://doshkolenok.kiev.ua/

Мати: Любі діти! Сьогодні ви ступили ще на одну життєву сходинку. Веде вона в широкий світ знань. За добрим українським народним звичаєм благословляю вас, діти, цим барвистим рушником. Нехай він буде для вас оберегом на всі роки вашого шкільного життя. Від імені усіх батьків бажаю вам щастя, здоров’я, любові до матері-України, вчіться добре і слухайтеся своїх вчителів. Хай збудуться всі ваші мрії!