Стартувала реєстрація ЗНО-2014

В Україні стартувала реєстрація на ЗНО

В Україні 3 січня розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки.
Реєстрація триватиме до 5 березня.
Впродовж цього часу майбутні вступники матимуть змогу самостійно сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, яку розміщено на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Особам, які з будь-яких причин не зможуть самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, варто звернутися за допомогою до одного із пунктів реєстрації, що діятимуть у кожній області.
Як і минулого року, вносити зміни до реєстраційних даних у 2014 році можна лише до 19 березня.
Під час зовнішнього оцінювання абітурієнти складатимуть тести з 14 предметів: української мови та літератури (наймасовіший), математики, історії України, російської мови, фізики, хімії, географії, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов, світової літератури.
Зазначається, що абітурієнт може обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.
Тестування розпочнеться 3 червня (іноземна мова) та завершиться 27 червня (світова література). Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання проводитимуть з 4 до 11 липня 2014 року.

Джерело: Тиждень.ua