"Рюкзак" (гумористична оповідка)

РЮКЗАК

У Саші завівся рюкзак. Спочатку Саша не надав цьому особливого значення. Але рюкзак не проходив. Незабаром він підріс і почав вимагати до себе уваги. Саша став вигулювати рюкзак. Але з кожним разом рюкзаку хотілося гуляти все дальше і більше. Незабаром у рюкзака завівся й товариш - намет.

Саша занепокоївся і вирішив все розповісти батькам. Мама втратила свідомість. Батько поговорив з Сашком по-чоловічому і припустив, що Саша десь підчепив туризм і що раніше треба було думати, тому що це не лікується.

У розпачі Саша став читати різні туристичні журнали і паблік. Але ніде, НІДЕ не було написано, яким чином можна позбутися рюкзака!

Тим часом рюкзак прогресував. Тепер поруч з рюкзаком завелися ще й спальник, каремат, черевики і льодоруб.

У Саші почалася алергія. Раніше він любив диван, телевізор і пиво по п'ятницях. Тепер же від лежання на дивані у нього починалося кисневе голодування і туга. Всі Сашкові друзі, з якими він щоп'ятниці пив пиво, від нього відвернулися. Саша їх не засуджував - вони боялися заразитися.

Саша зауважив, що рюкзак дуже схожий на чорну діру. Він буквально поглинав все, до чого торкався. Спочатку Саша цьому навіть зрадів, так, як рюкзак поглинув його пивний живіт. Але незабаром з'ясувалося, що рюкзак засмоктує в себе весь Сашковий вільний час і гроші.

Саша зважився на відчайдушний крок і записався в похід шостої категорії складності. Через три тижні похідного життя Саша вже не міг відірвати рюкзак від спини. Повернувшись додому Саша повідомив батькам, що він тепер інструктор. Мама втратила свідомість. Батько поговорив з Сашком по-чоловічому і зізнався, що у мами третій розряд з альпінізму, а у нього самого - другий, що швидше за все це спадкове і це не лікується ...

✍ Гала Лязгіна