Родинне свято «Якщо ти українець - будь ним» для учнів 7-9 класів (2017 р.)

РОДИННЕ СВЯТО «ЯКЩО ТИ УКРАЇНЕЦЬ - БУДЬ НИМ!» для учнів 7-9 класів

Автор: Олійник Марина Анатоліївна, педагог-організатор Піщанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківської районної державної адміністрації

Мета: розвивати творчі здібності підлітків, їхню увагу, спостережливість, фізичні здібності, швидкість реакції, вміння декламувати вірші; формувати екологічну та естетичну культуру, виховувати любов до своєї Батьківщини, свого краю, поглибити знання про історію свого села, звичаї та традиції.
Наочне оформлення: вишиті рушники, вишиті килими, історичний посуд, історичне вбрання свого села, діти вбрані в українські костюми, ікони з свічкою,стіл накритий різними стравами.
Музичне оформлення: українські народні пісні «Ой зелене жито, зелене», «Писанки», «Колиска майбуття», «Веселкова пісня», пісні «Мама», «Ой рушник, рушничок», слова і музика І. Білик, пісні «Дівка Явдошка», «Україна», «Пісня про тата» слова і музика Н. Май.
Обладнання: музичний центр, мікрофони 2, стільці, стіл застелений скатертиною, мультимедійний екран, баян.
Дійові особи: учні (одинадцять), бабуся Віра, отець Богдан, господар.

Хід свята
На сцені стоїть великий стіл застелений вишитою скатертиною з стільцями, на покуті стола ікони покриті вишитими рушниками і свічкою. На столі – українські національні страви, овочі фрукти. Бабуся Віра умовно замішує тісто для приготування пиріжків. Діти знаходяться поза залою з короваєм на рушнику. Розпочинає свято класний керівник.
Вчитель. Добрий день вам, люди добрі!
Щиро просимо до господи! Раді вас і нас вітати, Щастя і добра бажати! Сьогодні свято – ще одна сходинка до родинного єднання. Заходьте будь-ласка на свято!Хай буде Затишно,тепло, мов в своїй хаті, хай щира розмова і бесіда мудра в душі розквітає твоїй! Всі ми раді зустрічати наших ніжних бабусь. Дорогеньких мам і главу родини – тата. І сестричку вашу,й брата. Запрошуємо вас до нашої оселі на хліб на сіль, на щире слово на бесіду мудру, на свято родинне. Ми раді вітати вас на нашому святі!
Заходять діти до залу з піснею і хліб в руках з рушником, «Ой зелене жито, зелене», кланяються всім присутнім в залі

Повністю скачати сценарій заходу у вкладенні нижче: