Пробне ЗНО-2014

Пробне ЗНО 2014 року

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.
Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО-2014 для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Оскільки метою ПЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2013 році.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2013 року триватиме з 1 листопада до 30 листопада 2013 року.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 89 грн.
Учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести з одного чи двох предметів на вибір. Пробне тестування проводитиметься 22 та 29 березня 2014 року. Учасник зможе взяти участь тільки в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.
Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).
Графік проведення пробного тестування:
•    22 березня 2014 року - українська мова та література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором);
•    29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література.
Всі тести пробного ЗНО розпочинатимуться об 11.00. Проведення пробного тестування здійснюватиметься у спеціально створених пунктах. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник зможе дізнатися після 1 березня 2014 року з інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання" на сайті відповідного регіонального центру оцінювання.
Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:
•    квитанції про сплату вартості послуг за проходження пробного тестування;
•    запрошення (роздруковується учасником з власної інформаційної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання);
•    паспорта або свідоцтва про народження.
Результати пробного тестування учасники визначають самостійно після виконання всіх завдань. Після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники тестування отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.
Після визначення тестових балів учасники зможуть визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів. Для цього буде необхідно після 22 березня 2014 року зайти на сайт відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та у відповідних розділах інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО" внести відповіді зі свого паперового бланка А. Ознайомитися з результатами можна буде після 5 квітня 2014 року.
Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.
Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:
•    Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
(м. Київ, Київська область, Черкаська область, Чернігівська область)
•    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Вінницька, Житомирська та Хмельницька області)
•    Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Дніпропетровська та Запорізька області)
•    Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Донецька та Луганська області)
•    Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Тернопільська області)
•    Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Львівська, Рівненська та Волинська області)
•    Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Одеська, Кіровоградська та Миколаївська області)
•    Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти
(АР Крим, м. Севастополь, Херсонська область)
•    Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Харківська, Сумська та Полтавська області)

Джерело: www.osvita.ua/