Привітання вчителям на випускному вечорі

Шановні вчителі!
Від щирого серця вітаємо вас із сьогоднішнім святом!
Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплювали нашим дітям любов до знань, сіяли в їх серцях зерна прекрасного, світлого, вічного, відкривали складний духовний світ буття, давали мудрі поради, які відтак для багатьох стануть життєвим кредом і дороговказом.
Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічну долю, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання вчителя. В умовах суперечливого сьогодення все це здається досить складним і непростим. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті наших дітей, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.
Хай засіяна невтомною працею освітянська нива вродить новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті сьогоднішніх випускників, а слово вчителя буде завжди святим і чистим для них на довгі роки.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

 

Джерело: http://privitay.com.ua/