Перший урок «Пізнаємо Європу разом» (для учнів 6-7 класів) (2017 р.)

Перший урок «Пізнаємо Європу разом» (для учнів 6-7 класів)

Автор: Пономарьова Наталія Вячеславівна, вчитель історії та суспільствознавчих дисциплін, вчитель-методист КЗ «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39» Кам`янської міської ради

Форма проведення: урок з елементами квесту
Вікова категорія: учні 6-7 класів
Мета: розширити кругозір та знання учнів про країни Євро¬пейського Союзу; дати уявлення про переваги євроінтеграції для України, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, створити умови для ефективної роботи в команді, розвивати  у дітей прагнення  бути  свідомим  громадянином  України,   патріотичні почуття.    
Обладнання: національна символіка України, символіка Євросоюзу, плакати «Європа - це наш спільний дім, ми господарі у нім», «Будуємо Європу у власному домі», політична  карта  Європи, прапори  Європейського Союзу , малюнки  краєвидів  України.

Хід уроку
Учитель: Дорогі учні! Ми з вами живемо в молодій незалежній державі. Нашому поколінню випало складне й відповідальне завдання – відродження української державності, мови, нації, будувати європейську Україну, стати частиною європейської спільноти. За нас ніхто цього не зробить. «Кожна людина народжується для якоїсь справи» – писав Е. Хемінгуей. Справа сучасної молоді – це відродження не тільки незалежної гуманної держави, а й держави щасливих і успішних людей.

Повністю скачати сценарій за посиланням "Скачати" нижче: