Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря (Сценарій свята)

До Дня народження Т.Г. Шевченка
Сценарій заходу «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря»
Бібліотекар: Доброго дня, шановні! Ми раді вітати вас у нашій селищній бібліотеці. Знов прийшла на землю шевченкова весна. 9-го березня виповнилося 199 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Ми пропонуємо вам пройти разом із нами життєвими шляхами великого Кобзаря.

Ведуча: Україна… В одному вже тільки цьому слові бринить музика смутку і жалю. Україна-країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її.
Україна-це тихі води і ясні зорі.
Україна-це край, де широка і довга стрічка Дніпра оперізує  жовті лани пшениці, де бездонна блакить неба купає золотосяйне сонце.
Хто бував в Україні? Хто знає Україну? Хто бував і знає, той нехай згадає, а хто не бував і не знає, той нехай собі уявить, що там скрізь білі хати у вишневих садах, і весною там дуже гарно, як усі садочки зацвітуть, і усі соловейки защебечуть.

(Пісня)________________________________________

Ведуча: Весна-весняночка… Це вона привітна і щедра подарувала Україні Пророка. Ім’я  дала йому рідна мати - Тарас, що означає бунтар.
Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.
Ведучий:
І став для нас Шевченко заповітом,
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе й святе Шевченківське ім’я!
Ведуча: Сьогодні, в день народження великого пророка  української нації, людини світлого розуму, чистих помислів і полум’яного патріота  Тараса Шевченка, з привітальним словом до вас звертається:

Повністю скачати сценарій за посиланням "Скачати" нижче: