Міжнародний жіночий день (сценарій свята 8 Березня)

Упорядник: Дудка Ю.В. – культорганізатор Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді
Коректор: Мішина Л.А. – завідувач відділу організаційно-масової роботи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді

Міжнародний  жіночий день - 8 Березня (сценарій свята)

Святково прикрашена сцена: на столиках рушники, квіти, над сценою лозунг — «Міжнародний жіночий день, 8 Березня!»
Звучать позивні, на сцену виходять ведучі.

Ведучий 1 З добрим, прекрасним, сонячним днем, шановні гості, дорогі друзі, любі жінки, шановні викладачі!

Ведучий 2 Зі святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання – Міжнародним Жіночим днем,8 Березня!

Ведучий 1 Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок всього світу вітають з чудовим святом 8-го Березня.

Ведучий 2 Дорогі жінки! Поздоровляємо вас з святом 8 Березня! Ви поєднали в собі все: і теплоту душі, і ніжність, і гармонію витонченості, жіночності.

Ведучий 1 8 березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню.
Мати... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина.

Ведучий 2 Ми вітаємо жінок, наших мам, бабусь, сестер, викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів усіх працівниць нашого навчального закладу.   Всіх кого ми знаємо і не знаємо. Всіх хто живе поруч з нами і далеко від нас. Низький уклін Вам, дорогі жінки.

Ведучий 1  Мамина колискова звучить найніжнішою музикою, і тоді, коли посрібляться наші скроні, не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері. Мати – корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ все ясніше. Міцно тримає жінка свічку життя, затуляючи її тендітний вогник от подихів вітру, подиху зла.

Ведучий 2 Хай же буде на Землі довіку прославлена в пісні хорошій Ваша материнська любов.

Ведучий 1 Прийміть у подарунок до свята 8 Березня, пісню “Цвіте черешня в мами на городі”

(звучить пісня “Цвіте черешня в мами на городі”)

 Повністю скачати сценарій за посиланням "Скачати" нижче: