Круглий стіл "Україна - єдина країна" для учнів 9-11 класів

Круглий стіл «Україна – єдина країна»

Для учнів 9-11 класів

Підготувала: Жовтоног Л.М.,

педагог-організатор Аркадіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської райдержадміністрації

 

Мета: формувати в учнів розуміння єдності й цілісності України, її національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави, виховувати любов до батьківщини, патріотизм, духовність, бажання допомогти в біді.

Завдання: ознайомити учнів із основними віхами формування української державності, сутністю понять «Майдан гідності», подвиг «Небесної сотні» як нового етапу становлення української держави і творення нової моделі світу; уміти розрізняти і розуміти поняття «унітаризм», «соборність» – як майбутнє нації, сепаратизм, тероризм, війна – як прояв шовінізму Російської імперії.

Учасники: учні 9-11 класів, вчителі, батьки, гості, члени шкільного парламенту.

Місце проведення: кабінет історії (актова зала).

Компетентності, що формуються під час проведення круглого столу: соціальна, мотиваційна, комунікативна, естетична.

Технічні засоби: мультимедійна дошка, акустична система, проектор.

Наочне оформлення: карта України, синьо-жовті кружечки з тризубом, тематичні газети та фотовиставка «Майдан гідності», вишитий рушник «Україна», ваза з калиною, плакат з висловом «Де згода – там і перемога».

Хід заняття

Учитель: Дорогі діти! Вітаю вас зі святом Першого дзвоника, святом знань, духовності майбутнього, адже здавна відоме прислів’я «Знання  – сила» – не можна ні купити, ні вкрасти, ні загубити.

Зверніть увагу на епіграф нашого заняття «Де згода – там і перемога». Справді, ніхто не заперечуватиме, чим дружніша родина, тим вона краща, чим згуртованіша країна, тим вона міцніша. У найтяжчі часи люди нашої держави гуртувалися, ставали єдиною силою, і саме це рятувало нашу  землю, отже, міць нашої країни, сила українського народу – в його єдності.

 

Повністю скачати розробку тут: