Календарно-тематичне планування Географія 9 клас 2017/2018 н.р. (нова програма)

Орієнтовне КТП з географії для 9 класу на 2017/2018 н.р. (Гільберг Т.Г., Савчук І.Г., Совенко В.В.)

Це календарно-тематичне планування стане в нагоді вчителям географії, які викладатимуть курс «Географія» (Україна і світове господарство) у 9 класі загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до нової програми на 2017/2018 навчальний рік.

Тут Ви можете скачати КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ з курсу «Географія» (Україна і світове господарство) для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів за новою програмою на 2017/2018 навчальний рік.

За цим посиланням календарне планування з геогафії для 6-10 класів на 2017/2018 н. р. за оновленими програмами: http://geographer.com.ua/content/kalendarno-tematychne-planuvannya-geoga...

За цим посиланням календарне планування на 2017/2018 н. р. для початкової, основної та старшої школи з усіх предметів:  http://geographer.com.ua/content/vse-dlya-vchytelya

Це календарно-тематичне планування стане в нагоді вчителям географії, які викладатимуть курс «Географія» (Україна і світове господарство) у 9 класі загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до нової програми і за підручником: Географія  : Україна і світове господарство : підручник для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Гільберг Т. Г., Савчук І. Г., Совенко В. В. — К. : УОВЦ «Оріон», 2017. — 288 с.

Повністю скачати орієнтовне календарно-тематичне планування за посиланням "Скачати" нижче:

Захищено авторським правом. Дозволено некомерційне використання. При копіюванні пряме посилання обов'язкове.