Календарно-тематичне планування Географія 8 клас 2016-2017 н.р. (нова програма)

Орієнтовне календарно-тематичне планування з географії для 8 класу на 2016/2017 н.р. (Автори: Гільберг Т.Г., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В.)
До підручника: Географія  : підруч. для 8 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т. Г. Гільберг, Л. Б. Паламарчук, В. В. Совенко. — К. : Грамота, 2016. — 272 с. : іл.
Тут Ви можете скачати КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ з курсу «Географія» (Україна у світі: природа, населення) для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів за новою програмою.
Календарно-тематичне планування підготовлено відповідно до навчальної програми з географії, до якої внесені зміни, пов’язані з розвантаженням змістовної частини (наказ МОН України від 29 травня 2015 р. № 585). Розвантажені та доопрацьовані програми розміщено на офіційному веб-сайті МОН України або за посиланням: http://geographer.com.ua/content/navchalna-programa-z-geografiyi-6-9-kla...
Це календарно-тематичне планування стане в нагоді вчителям географії, які викладатимуть курс «Географія» (Україна у світі: природа, населення) у 8 класі загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до нової програми і за підручником: Географія  : підруч. для 8 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т. Г. Гільберг, Л. Б. Паламарчук, В. В. Совенко. — К. : Грамота, 2016. — 272 с. : іл. Методичні рекомендації щодо використання даного підручника знаходяться за посиланням: http://geographer.com.ua/content/anons-pidruchnyka-geografiya-dlya-8-kla...

Скачати орієнтовне календарно-тематичне планування за посиланням "Скачати" нижче:

Захищено авторським правом. Дозволено некомерційне використання. При копіюванні пряме посилання обов'язкове.