Календарно-тематичне планування 3 клас 2020/2021 н.р. (НУШ)

Календарно-тематичне планування 3 клас (НУШ) на 2020/2021 навчальний рік

Скачати календарне планування для 3 класу можна у вкладеннях нижче (у самому кінці сторінки).

1. Орієнтовне календарне планування уроків математики в 3 класі на 2 семестр 2020-2021 н.р. (за ТОП - 2 Р. Шияна. Підручник: О. М. Гісь, І. В. Філяк «Математика. Підручник для 3 класу»).

2. Календарне планування уроків «Мистецтво» у 3 класі за підручником Рубля Т.Є., Мед І.Л., Щеглова Т.Л.

3. Орієнтовне календарне планування до підручника «Я досліджую світ» для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Хомич О.Л.,Гарбузюк І.В., Андрук Н.В, Василенко К.С.) за типовою освітньою програмою НУШ-1, розробленою під керівництвом Савченко О.Я.

4. Орієнтовне календарне планування з інформатичної освітньої галузі для 3 класу на рік (1 година на тиждень).

5. Календарне планування уроків «Мистецтво» для 3 класу за підручником О.Калініченко, Л. Аристової (2 год на тиждень I семестр).

6. Орієнтовне календарне планування до підручника «Я досліджую світ» (до інтегрованого курсу ЯДС + інформатика) для 3 класу закладів загальної середньої освіти (автори Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Гарбузюк І.В., Хомич О.Л., Андрук Н.В, Василенко К.С.) за типовою освітньою програмою НУШ-2, розробленою під керівництвом Шияна Р.Б. на ІІ семестр.

7. Календарно-тематичний план "Математика" 3 клас (5 годин на тиждень) Календарно-тематичний план складено відповідно до Типової освітньої програми для 3 – 4 класів НУШ, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко За підручником «Математика», 3 клас (автори: В.Г. Бевз, Д.В. Васильєва) на І семестр. 

8. Календарно-тематичне планування "Українська мова та читання" для 3 класу за підручником інтегрованого курсу “Українська мова та читання” (авторка Ганна Остапенко) на І семестр за типовою освітньою програмою НУШ-2, розробленою під керівництвом Шияна Р.Б.

9. Календарне планування з математики за посібником М. Козак, О. Корчевської «Математика. 3 клас» у 2-х ч.(автори М. Козак, О. Корчевська), (5 год на тиждень, 170 уроків) І і ІІ частини.

10. Орієнтовне календарно-тематичне планування «Я досліджую світ» 3 клас (До підручника І. Жаркової, Л. Мечник, Л. Роговської, Л. Пономарьової, О. Антонова) За програмою О.Я. Савченко. 

11. Орієнтовне календарно-тематичне планування «Українська мова та читання» 3 клас (До інтегрованого підручника Г. М. Сапун. За програмою Р. Б. Шияна, 3 клас) Частини 1 і 2.

12. Орієнтовне календарно-тематичне планування «Українська мова та читання» 3 клас (До інтегрованого підручника Г. М. Сапун. За програмою Р. Б. Шияна, 3 клас) Частина 4.

13. Орієнтовне календарно-тематичне планування "Українська мова та читання" для 3 класу за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Р. Б. Шияна, до підручника «Українська мова та читання» для 3 класу (у 2-х частинах), (автори Інна Большакова, Марина Пристінська), 175 годин на рік, 5 годин на тиждень.

14. Орієнтовне календарно-тематичне планування "Українська мова та читання" для 3 класу (3,5 год на тиждень) за підручником Кравцової Н., Придаток О., Романової В. «Українська мова та читання» 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1 і 2.

15. Орієнтовне календарно-тематичне планування за підручником «Математика» для 3-го класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах), частина 1, автор Г. П. Лишенко (Київ, Генеза, 2020), І семестр.

16. Орієнтовне календарно-тематичне планування "Математика" для 3 класу за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко,  до підручника «Математика» для 3 класу (у 2-х частинах), (автори Світлана Скворцова, Оксана Онопрієнко) 175 годин на рік, 5 годин на тиждень, 5 годин резервні.

17. Календарно-тематичне планування 3 клас «Дизайн і технології» (35 год.). Навчальна програма: Типова освітня програма колективу авторів під керівництвом О. Я. Савченко Підручник: Морзе Н. В.  Я досліджую світ : підруч. для 3 кл. закладів загальної середньої освіти. Частина 2 / Н. В. Морзе, О. В. Барна. — К. : УОВЦ «Оріон», 2020. — 144 с.: іл.

18. Орієнтовне календарно-тематичне планування "Українська мова та читання" для 3 класу за підручником М.І. Чабайовської, Н.М. Омельченко «Українська мова та читання» 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1. І семестр.

19. Орієнтовне календарно-тематичне планування "Українська мова" для 3 класу за підручником Лариси Варзацької та Тамари Трохименко (4 год. на тиждень).

20. Орієнтовне календарно-тематичне планування "Читання" для 3 класу на 1 семестр за підручником Марії Чумарної (4 год. на тиждень).

21. Орієнтовне календарно-тематичне планування з української мови для 3 класу (3,5 год на тиждень) за підручником Кравцової Н., Придаток О., Романової В. «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1. 1 і 2 семестри.

22. Орієнтовне календарно-тематичне планування з літературного читання для 3 класу (3,5 год на тиждень) за підручником Савчук «Українська мова та читання. 3 клас. 
У 2-х частинах. Частина 2. 1 і 2 семестри.

23. Календарно-тематичне планування "Українська мова та читання" для 3 класу за підручником інтегрованого курсу “Українська мова та читання” (авторка Ганна Остапенко) на ІІ семестр за типовою освітньою програмою НУШ-2, розробленою під керівництвом Шияна Р.Б.

24. Календарно-тематичне планування "Англійська мова" для 3 класу за підручником Мітчелл Г.К. "Smart Junior for Ukraine 3".

25. Календарно-тематичне планування "Англійська мова" для 3 класу за підручником Пухта "Quick Minds 3".

26. Календарно-тематичне планування "Англійська мова" для 3 класу за підручником Павліченко О.М., Губарєва С.С.

27. Календарно-тематичне планування з курсу «Я досліджую світ» для 3 класу 2020-2021 н.р. авторів М. С. Вашуленко, Г. В. Ломаковська, Т. П. Єресько, Й. Я. Ривкінд, Г. О. Проценко (відповідно до Типової освітньої програми початкової освіти, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна).

28. Календарне планування з фізичної культури 3 клас (НУШ) 3 години на тиждень (105 годин).

29. Календарне планування з української мови та літературного читання за підручниками М. Захарійчук (Українська мова та читання, частина 1),Н. Богданець - Білоскаленко (Українська мова та читання, частина 2) 3 клас 7 годин на тиждень (Українська мова та читання).

30. Календарне планування з української мови (Українська мова. К.Пономарьова, Л.Гайова) 3 клас, 1 семестр (4 год на тиждень).

31. Календарне планування з української мови (Українська мова. К.Пономарьова, Л.Гайова) 3 клас, 1-2 семестри (4 год на тиждень).

32. Орієнтовне календарно-тематичне планування уроків з інтегрованого предмету «Я досліджую світ» за підручником «Я досліджую світ», автори: О.В. Волощенко, О.П. Козак, Г.С. Остапенко - К. : Світич, 2020.

33. Орієнтовне тематичне планування уроків літературного читання у 3 класі (О. Я. Савченко) 1-2 семестри.

34. Орієнтовне тематичне планування уроків інформатики для 3 класу (авт. Волощенко О.В. та ін) 1-2 семестри.

35. Календарне планування 3 клас українська мова за підручником Лариси Варзацької та Тамари Трохименко (4 год/тиждень) 1-2 семестри.

36. Календарно-тематичне планування з предмету «Літературне читання» для 3 класу закладів загальної середньої освіти за підручником Н. Богданець-Білоскаленко, Ю.Шумейко, К., «Грамота» 2020 р. (3 години на тиждень, 105 годин на рік).