Година спілкування «Мир в Україні – мир в Європі» для учнів 3-4 класів (2017 р.)

Година спілкування «Мир в Україні – мир в Європі» для учнів 3-4 класів

Автор: Сироветник Наталія Олексіївна, вчитель початкових класів КЗ  “Володарської  загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів”,  Володарського району

Мета: Виховувати любов до своєї рідної України, бажання рости справжніми патріотами своєї країни та бути корисним для її розвитку та процвітання; виховувати дружбу, товариськість, повагу до людей різних національностей, миролюбність. Розвивати творче мислення, культуру мовлення. Збагачувати словниковий запас.
Матеріал до заняття: карта України, музичне оформлення, відео кліп, презентація, кульки, паперові голуби, плакат: “Вітчизно, для мене ти і рідна, і єдина, я все зроблю, щоб ти завжди цвіла”, коровай, рушник, українське вбрання.

Хід години спілкування
Учитель: Діти, що таке Батьківщина? Як називається наша Батьківщина? Коли нам добре живеться в нашій Україні? Так, добре живеться тоді, коли всі здорові, коли про нас турбуються, коли всюди мир і ясно світить сонце, а діти веселі. Живуть в теплі і радості. Отже, тема сьогоднішнього заняття: “Мир в Україні – мир в Європі”. Зверніть, будь-ласка, увагу ось на це гасло. Читаємо разом: “Вітчизно, для мене ти рідна, єдина, я все зроблю, щоб ти завжди цвіла”.

Повністю скачати сценарій заходу можна у вкладенні нижче: