Дистанційне навчання, природознавство 5 клас, тема «Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників, електронних колекцій»

ПРИРОДОЗНАВСТВО,  5 клас

Добрий  день, шановні учні! Оскільки карантин, то ми продовжуємо працювати  дистанційно. Сьогодні у нас цікавенна тема! Ми будемо всі разом учитися   визначати назви найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників та електронних колекцій. Тож успіхів усім нам!

Практичне заняття 10. Визначення назв найбільш поширених в Україні рослин, грибів, тварин за допомогою атласів-визначників, електронних колекцій.

1.Розшифруйте філворд та знайдіть у ньому назви організмів різних царств природи. Розділіть у три колонки (Рослини, Гриби, Тварини). Чим ці організми відрізняються між собою? ( Напишіть двома реченнями)
2. Пригадайте зовнішню будову рослин, тварин, грибів, використовуючи запропоновані схеми (схеми додаються).
3. Прочитайте параграф 37.
4. Знайдіть вдома визначник рослин, тварин, грибів (якщо є звісно).  Розгляньте його.
5. Спробуйте за визначником та фотоілюстраціями в інтернеті визначити живі організми. Запишіть їх назви у зошит. Назву вказуємо подвійну. Напишіть одним реченням характерну ознаку даних організмів.
6. Скачайте на свій смартфон додаток Seek App чи PlantSnap (або інший) , для визначення рослин та тварин і спробуйте за ним визначити назви представників, які є у вас вдома.
https://www.youtube.com/watch?v=Y3EIF4_JSsQ

Матеріали підготувала Терещук Наталія Миколаївна, учитель географії Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія -  загальноосвітня школа І ступеня» Згурівської районної ради Київської області.

Повністю скачати матеріали до заняття з усіма додатками можна у вкладенні нижче: