Дистанційне навчання, географія 6 клас, тема «Озера»

Доброго дня, шановні батьки, вчителі та шестикласники! Оскільки карантин, то нам потрібно організувати дистанційне навчання. Протягом карантину усі матеріали до уроків ми розміщуватимемо на нашому сайті. 

Географія 6 клас
Тема «Озера, їх різноманітність за площею, походженням озерних улоговин, солоністю. Найбільші і найглибші озера земної кулі. Практична робота № 6 (продовження)  «Позначення на контурній карті назв озер».

Любі шестикласники! Тільки для вас!
Дивовижні води суходолу! Є такі гідрологічні об’єкти, які просто вражають! 
Ми думаємо, що від таких фактів Ви будете у захваті!!!

https://www.youtube.com/watch?v=NwPGgC3Xv0I

Опрацюйте параграф 44 ( Географія 6 клас. Автори Т. Г. Гільберг, Л.Б. Паламарчук)
1. Випишіть у зошит визначення поняття «озеро».
2. Складіть схему:
Типи озер (1.За стічністю; 2.За солоністю; 3.За походженням)

3. Спробуйте за схемою розрізнити типи озер  (Схеми озер додаються). Випишіть у зошити приклади озер даних типів, які зустрічаються у підручнику. Знайдіть їх на карті.
4. Знайдіть на карті півкуль в атласі стор. 16-17 озера Байкал (Євразія) та Ейр (Австралія). Чим вони відрізняються? Чому вони мають різне забарвлення?
(Запишіть у зошит)
5. Перегляньте відео за посиланням. Випишіть у зошит назви озер, що зустрічаються у відео і спробуйте за допомогою тексту підручника визначити тип походження їх озерних улоговин.
https://www.youtube.com/watch?v=1Gna6UtuB7Q
6. Перекресліть таблицю у зошит. Допишіть її, використовуючи попередньо переглянуті відео та текст підручника. Позначте ці озера на контурній карті робочого зошита (де позначали попередньо гідрологічні об’єкти)
Найбільше озеро за площею
Найбільше скупчення прісноводних озер світу
Найвисокогірніше озеро світу
Найбільше за площею озеро Африки
Найглибше озеро світу        
Найсолоніше озеро світу
7. Спробуйте за контурами озера знайти його на карті та вказати назву (у зошит)

Матеріали підготувала Терещук Наталія Миколаївна, учитель географії Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія -  загальноосвітня школа І ступеня» Згурівської районної ради Київської областіМатеріали підготувала Терещук Наталія Миколаївна, учитель географії Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія -  загальноосвітня школа І ступеня» Згурівської районної ради Київської області.

Повністю скачати матеріали до заняття можна у вкладенні нижче:

Скачати: