Дистанційне навчання, географія 11 клас, тема «Міжнародні транспортні коридори на території України. Місце України на світовому ринку інвестицій та запозичень»

Географія 11 клас, тема «Міжнародні транспортні коридори на території України. Місце України на світовому ринку інвестицій та запозичень»

Для повторення й узагальнення матеріалу, який ви розглядали на протязі карантину, пропонуємо звертатися до сайту за посиланням.

Тема 1. Міжнародні транспортні коридори на території України. Офшорна розробка програмного забезпечення в Україні. Ресурсний потенціал і перспективи розвитку рекреаційного комплексу в Україні.
Тема 2. Місце України на світовому ринку інвестицій та запозичень. Транснаціональні фінансові корпорації (банки, фінансові компанії). Сучасні форми просторової організації виробництва товарів і послуг в Україні. Досвід реалізації планів сталого розвитку в різних стратегіях збалансованого розвитку.

1. Яке значення мають міжнародні транспортні коридори, які проходять через  територію України?
Перегляньте відео за посиланням.

2. Робота з картою
За допомогою шкільної карти атласу позначте а контурній карті України транспортні коридори, які проходять через територію держави (карта додається).

3. 8  вересня 2016 року в м. Одеса відбулася Міжнародна Транспортна Конференція «Інтегровані транспортні коридори Європа – Азія» про створення трьох нових МТК: «Гданськ - Одеса», «Євроазіатський» ( Чорноморськ – Поті (Батумі) – Тбілісі – Баку) , «Європа - Азія» ( від Німеччини до Китаю через 16 країн «Великий шовковий шлях ХХІ століття»). Які перспективи відкриються для України? 

4. Використовуючи посилання 
випишіть у зошит основні центри розташування українських офшорних компаній.

5. Ознайомтесь із відео за посиланням
На основі відео запропонуйте цікавий перспективний ( на вашу думку) туристичний маршрут Вашого району.
(Побудувати карту цікавих маршрутів)

6. Назвіть фінансові корпорації (банки) України. Використовуючи джерела інтернету визначте, до якої міжнародної банківської групи вони належать та вкажіть країну. 

7. Ознайомтесь із сучасними формами просторової організації виробництва товарів і послуг в Україні (схема додається)

8. Перегляньте відео за посиланням
Які цілі сталого розвитку впроваджують в Україні? (схема додається).

9. Запропонуйте  заходи, спрямовані на впровадження цілей сталого розвитку у Вашому населеному пункті.

Матеріали підготували:
Терещук Наталія Миколаївна,
учитель географії Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія -  загальноосвітня школа І ступеня» Згурівської районної ради Київської області;
Совенко Валерій Володимирович, завідувач кабінету географії, економіки та краєзнавства КНЗ КОР «КОІПОПК».

Повністю скачати всі матеріали до заняття з додатками можна у вкладенні нижче: