Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда

Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда

Мета: виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, єдності родини; формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.
Батьки і діти! Діти і батьки!
Нерозділиме і одвічне коло.
Ми засіваємо життєйське поле,
І не на день минущий – на віки.
Б. Олійник

Учитель. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш історії свого народу і своєї сім'ї. Сьогодні ми з вами проводимо виховну годину «Соборність України. Естафета поколінь: від діда – прадіда».

Український танець

Ведуча. У всіх народів світу існує повір'я, що того, хто забув звичаї своїх батьків, карають люди і Бог. Він блукає світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку, бо він загублений для свого на¬роду.
Ведучий. Упродовж останніх років українці все частіше звертаються до свого коріння, до своєї історії. Безцінним є й історичний досвід поколінь, тому, перейняти його естафету, засвоїти найкраще — дуже важливо для молоді.

Звучить пісня «Родина»
Слова: Вадим Крищенко, музика: Олександр Злотник

Повністю скачати сценарій за посиланням "Скачати" нижче:

Скачати: